top of page
Talent.png
Home: Welcome
Home: Services
Profilovka Headshot Red by Window.png

Koučování snadno a rychle s Míšou Kozinovou

Šest základních stavebních kamenů koučování

Vyzkoušíme si, jaké to je být plně v přítomnosti a co se stane, když neříkáme nic.

Budeme pracovat s napojením a s tichem. Budeme si zvědomovat vlastní stereotypy myšlení a komunikace, abychom to mohly začít dělat jinak a lépe.

 

Bude to jízda a bude nás to bavit!

A hlavně si začneme všímat, jak se nám díky znalosti základních stavebních kamenů koučování přirozeně mění vztahy k lepšímu. Jak umíme daleko lépe poslouchat a doopravdy slyšet, když odstraníme šum vlastních myšlenek a necháme na sebe plně působit myšlenky druhého. 

Skript "Pro všechno"

Vyber si libovolné téma a najdi pro sebe to nejlepší možné řešení. Takové, které vychází z Tebe, které pro Tebe bude fungovat, protože přichází z hlouby Tvého nitra, možná i z podvědomí, takové, které na Tebe čeká a je připravené, jen's k němu dosud neměla přístup.

Je to tak trochu alchymie: trochu "Poraď si sám", trochu "Dovol si zažít, jaké by to bylo, kdyby se stal zázrak" a trochu "Jak na to?" 

Jakmile se tento skript naučíš, můžeš začít pomáhat ostatním. Se změnou kariéry, hubnutím, velkými životními změnami, školou pro děti, jak někomu něco říct nebo neříct, prostě všude tam, kde člověk pouští rady jedním uchem tam a druhým ven a čím víc se mu radí, tím míň má jasno. 

Skript "jak to jen řict?"

Nevím jak Ty, ale když slyším: "Musíme si promluvit!", mám z toho husí kůži. A tak to nerada dělám někomu jinému. Jenže co když mu/jí to fakt potřebuju říct?!

Zažiješ si super techniku, která Tě dokáže mentálně připravit na jakoukoli konverzaci. Ať už chceš sdělit cokoli, budeš parádně připravená.

A pak můžeš pomoct ostatním s tématy, která čas od času řešíme každý. Jak to jen říct?

Jak si říct o zvýšení platu, o povýšení, jak si promluvit s kolegyní, která se chová nehezky. Jak říct dětem, že se budem stěhovat. Jak říct partnerovi, že chci děti. Jak mu říct, že překračuje moje hranice. Jak to říct tchýni. Nebo mámě. 

Skript "Už se takhle cítit nechci!"

Kdo by se nechtěl cítit líp? Reagovat s chladnou hlavou? Možná máš někdy strach, úzkost, stres, vztek, v situacích, kdy bysis přála reagovat jinak. Tenhle skript jsem vymyslela proto, aby bylo lidem rychle líp. Aby pocity, které domítají, a které pracují obvykle proti nám, pracovali raději pro nás. 

Je transformační to zažít a je paráda to zprostředkovat někomu dalšímu. Do čeho se pustíš a na co si troufneš?

Skript "Štěstí"

Tenhle skript Tě bude vyloženě bavit. Osaháš si, jaké by to bylo, kdyby to v životě bylo přesně tak, jak si přeješ.

 

Jaké by to bylo, kdybys byla sebevědomá? Kdybys měla práci svých snů? Kdybysis dokázala stát za svým? Kdybys žila v přítomnosti? Kdybys měla skvělé vztahy? Kdybys žila smysl svého života?

 

Zažiješ a zpracuješ si téma, které je pro Tebe žhavé a naučíš se na tom hravou a snovou formou pomoct těm, kteří to řeší taky. Tenhle skript Tě prostě chytne. A možná se rozhodneš začít koučovat při práci nebo při rodičovské na pár hodin týdně. A možná zjistíš, že do toho chceš skočit rovnýma nohama.

Home: About

KDO JSEM, ŽE SI TAK TROUFÁM?

AHOJ!

Jmenuju se Míša Kozinová a celý život se zajímám o motivace lidí a strukturu změny. Učím se od nejlepších z nejlepších, absolvovala jsem výcviky Tonyho Robbinse, Richarda Bandlera a Johna Grindera, průkopníky Neurolinkvistického programování, Johna Overdurfa, Steva Andrease, Marisy Peer a mnoha dalších. V součtu přes 1000 hodin výcviku, nakoučováno mám tisíce hodin se stovkami klientů.

 

V ČR studuji psychoterapii a psychodiagnostiku u Jirky Haldy. 

Mým cílem je zjednodušit všechno, co jsem desetiletí studovala a předat to dál co nejvíce lidem. 

Kurzem, který Vám nabízím, už prošly více než dvě stovky studentů. 

Půjdeš do toho i Ty? 

VUT_CEITEC_RICAIP-konference_2021-10-13_Prokopius_012.jpg
Home: Clients
bottom of page